Dr. Darko

Jaké pracovní auto pro řemeslníka koupit do 50 000 Kč?

Nejlepší odpověď
Alesh

A čím má být specifické, když je pro řemeslníka? Má to být dodávka? Jak velká? Nebo stačí kombi? Každopádně do 50 tis. Kč to žádná velká kvalita nebude, spíš díra na prachy. Spíš bych přemýšlel, jestli něco „nelíznout“, než se pak rozčilovat se starým vrakem.

Další odpovědi
elkon

Záleží k čemu auto bude, jestli je to třeba pro servismana na pračky, tak stačí osobák. Ale za tu cenu to bude šunka, do které budete cpát jen peníze.