nikolka-101

Jaké pití máte nejraději?

Já Big Shock.

Nejlepší odpověď
RQLM

U mě je to hrozně nárazový. Mívám období mlíka, období vody, teď jsem zrovna ukončil období Cocacoly Zero a teď mám zase vodní období 🙂
samozřejmě jsem zapomněl na pivní období

Další odpovědi
Michal Kole

Čaje

Už jsem pil Pickwik, Lipton, Jemča, Teekanné

Pil jsem černé, zelené, ovocné

tom004

Úplně nejraději,mám mléko,a vodu z vodovodu.Ostatní pití,podle situace.A ještě mám rád,dobrá červená vína.

casey

Pochopitelne Plzen.

dědapetr

Vodu s citronem a mátou.Pivo a víno to jenom poskrovnu.

barnajka

Nemám jedno oblíbený pití, piju co je zrovna po ruce, nebo na co mám chuť.
Miluju neperlivou Magnesiu a Mattonku, meltu, čaje (mátový, heřmánkový, pohankový, maté, rooibos, zelený, bílý a sypaný ovocný z prodejen Oxalis, příp. sáčkovaný Teekanne nebo Milford).

Občam zhřeším a dám si Frisco dry, Mojito, banánový nebo jahodový džus, bikavu, ovocno-zeleninovou šťávu Kubík :))

A asi jsem čuně, ale klidně si nastrouhám nahrubo salátovou okurku, nechám odstát, šťávu pak sliju a piju to jak vodu. Pochoutka největší! :D

arygnoc

víno. bíle.
i jako nealko (hoooodně ředěné vodou, sodou).