Avatar uživatele
Drap

Jáké otázky patří do kategorie "zábava a ostatní ?

Většina otázek , neodporujících kodexu, většinou mizí, i když jsou zábavné a slouží k pobavení. Co tedy v této kategorii může být ?
a jen tak :
http://www.mi­rekvostry.cz/vti­py.html

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 10Pro koho je otázka zajímavá? annas, iceT, Andělé, johana 56, bolak, Sůwa, briketka10, badisko, anonym, breja před 4061 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Odpovědi.cz

Do kategorie „zábava a ostatní“ patří otázky týkající se zábavy a podobných témat. Ovšem otázka stále nesmí porušovat kodex, stejně jako ve všech dalších kategoriích. Například jednoduché vkládání odkazů nepatří na portál odpovědi.cz! Vaše otázka „Jaké otázky patří do kategorie zábava a ostatní“ by měla být směřována adminovi, nikoli zadávána sem. Pro vysvětlení vám i ostatním uživatelům ji ponecháme.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Deli

Přece ty zábavné a ostatní 🙂

Prima odkaz, díky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

problém je, že ten, kdo zavdává příčinu k takovým otázkám, je škodolibec, takže neodpoví, protože sám neví. Možná ani neví kde je sever. A ti ostatní ti odpoví, že tam patří zábava .).) ..bludný kruh
Doplňuji:
hmm.. vyšší moc zasahuje, konečně spravedlnost. Ovšem zase je tady ta variace, že nick odpovědi.cz si přisvojí kdokoli, kdo si jej vytvoří jako první a pak v tom zase uslyšíte někoho, koho již věrně znáte.

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GTA Andreas

Otázka která není proti něčemu, nebo taková ve které není obsah takový který by mohl vyvolávat podezření, že proti něčemu je. Tak například, myslíte si, že prší? Schválně to zkus:)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

otázka je relativní, odpověď je relativní a ani ten, kdo odpovědi.cz navrhl, nedokáže odpovědět, jelikož jeho kodex je jen návrh(snůška) „nějakých“ pravidel a podle (v čechách dost populárního) vzoru: „co právník, to názor“ , vlastně ani nemůže mít právně ošetřenu platnost této „snůšky“ vět .)
Uvědomte si, že uživatelé, často se ohánějící frází: „přečti si kodex!“, jsou vlastně mazači (ten, kdo zde dělá peklo). Oni nevědí, o čem mluví, jelikož si kodex vyložili pouze v rozsahu svého chápání. Z podstaty věci vám to tak nějak logicky vyplyne .)

před 4060 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Ponechání otázky a vysvětlení vítám, ale bylo by dobře ještě vysvětlit, proč jsou tedy otázky neporušující kodex a zařazené v rubrice zábava stejně odstraňovány. Mám na mysli drobné kvízy, hádanky a hříčky a samozřejmě i přání k významným svátkům, jako jsou Vánoce, Nový rok a Velikonoce. To určitě zajímá většinu uživatelů, nemá smysl odpovídat jednotlivě. Děkuji 🙂

před 4061 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Odpovědi.cz

Co se týče přání k významným událostem, pak tento portál není pojat jako sociální síť, tudíž sem přání nepatří. Ke konkrétním hádankám a hříčkám záleží na vyhodnocení, zda je otázka přínosem pro ostatní uživatele nebo jen pouhým šířením odkazů a vkládáním nesmyslů.

před 4061 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Možná v tom je největší problém – kdo ty otázky vyhodnocuje. Přání k významným svátkům se nevyskytuje pouze na sociálních sítích a protože tady přece jen vznikla určitá komunita, mělo by to naopak být považováno slušnost. Bodové hodnocení u toho samozřejmě být nemusí, ale tady spíš vyjadřuje " děkuji, přeji také " . Právě takové maličkosti často zpříjemní život a o to snad i tady jde 🙂

před 4059 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Prosímtě potvrď mi následovnivcví, jestli to umíš, nerad bych prošvihnul nějaký tvoje moudro. ;)

PS: Jinak máš jenom 66% užitečnejch odpovědí, docela slabota hele :))

před 4061 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

jeee ! admin !! :o
muzu se prosim tedy jen zeptat .. ohledne toho vkladani nesmyslu .. : ze pro kazdeho z nas je nesmysl neco jineho .. :)
patri sem tedy napr. otazka Dr. : Jakého favorita tipujete, než bude oficiálně oznámen? ( tim myslel papeze ) .., nebo uzivatele ocka : jestli jsme se diky Michalovi stali lepsimi plavci .., nebo moje : kdyby me nasi nezplodili v pondeli ve 22.00, ale az v utery ve 22.16…, byla bych to porad ja ? ..
to tedy muzeme psat, nebo ne ?? .. co je nesmysl a co ne .. ? ( doufam tedy, ze v tom nezustanu sama ) ..:)

  • iv-

před 4061 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

iv,odpověděl jsem pro tebe, ať v tom tedy nejsi sama .), ale zmáčk jsem -přidat názor- ,takže to máš nahoře. Jen doplním, že ta otázka toho axla je školskou ukázkou podvědomého konvertování jisté komunity lidí na určitou víru, stačí si udělat rozbor slova favorit a formulace otázky. To by se mělo trestat a vidíš, nestane se nic, dokud se v tom někdo nepohrabe u soudu. Já mu na to reagoval jako první,jej na to v odpovědi upozornit, a zmizlo to vzápětí. Tak si tady „bezvýznamně“ podrbu a bude zase fajně .).).) ..zatím.

před 4060 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

S formulací otázky máte pravdu. Vysvětlím jen jednu chybu. „Jakého favorita tipujete, než bude oficiálně oznámen?“

Kdo odpověděl správně? Je přece rozdíl mezi tázacím zájmenem jaký a který.

Jakého papeže? Možná odpověď: bílého, černého, mladšího či staršího atd.

Kterého papeže – konkrétní jméno z možných kandidátů.

Několikrát byla již otázka položená.

Dají se zájmena „který“ a „jaký“ kdykoliv zaměnit? Mají stejný význam?

Čeština: jaké = které

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/cestina-jake-ktere

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/daji-se-zajmena-ktery-a-jaky-kdykoliv-zamenit-maji-stejny-vyznam

před 4060 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

U jiných uživatelů by se tato chyba dala považovat za nepodstatnou, ale když se jedná o tazatele, který u ostatních zdůrazňuje sebemenší chybičky, je to chyba velice závažná 🙂

před 4059 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Máš pravdu, proto jsem vložila odkazy 🙂

Otázka je chybně formulovaná, nesmyslná.:-((

Přidám ještě vysvětlení ke slovu favorit, na něž i další poukazovali..

1. osoba zahrnovaná přízní; oblíbenec.
2. (ve sportu) předpokládaný vítěz

před 4059 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

fajn.. ale nic to nemění na věci. Jakého nebo kterého, pořád je to druh otázky, která může navádět jistou menšinu ke konvertování, v tomto případě na křesťanskou víru.

před 4060 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

myslite, ze Dr. veri v Allaha ? :o

před 4060 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Spíš doufal v odpustky za ty demagogie a podpásovky, co sem neustále vkládá 🙂

před 4060 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Já to brala pouze z pohledu jazyka. Překvapilo mě, že neomylný se dopustil omylu:))

před 4060 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Drap

Příspěvek smazán administrátorem.

před 4061 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
GTA Andreas

Příspěvek smazán administrátorem.

před 4061 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek