bohunka1

Smekám nad tím, jaké annas dává odpovědi. Perfektní, vyčerpávajíci.

Vím, že to není otázka, ale nevím kam to napsat.
Doplňuji:
Tento příspěvek skutečně není otázkou a na tento server nepatří.

Protože však na příspěvek bylo reagováno, tak jej nesmažu, ale pouze přesunu do kategorie „Ostatní“

Administrator serveru Odpovedi.cz

Nejlepší odpověď
anonym

Annas má i dobré otázky,Annas ten nos ted dolůůů:D

Další odpovědi
flodur

annas je zkrátka jednička!

Zdroj: http://s3.ama­zonaws.com/pix­mac-preview/000048186­013.jpg

chucky

Souhlasím s vámi. Annas je skvělá.

mojitek

Annas je 1 😉

kropitko

Je prostě bezva,,,

Napssat jste to mohla do aktualit-zábavy.

annas

Bohunko, děkuji za Vaše slova. Moc jste mě potěšila. Ale za dokonalou se nepovažuji.