bigbít

Jaké nejbláznivější jídlo jste jedli?

Například já chleba s marmeládou, mazacím uzeným sírem a kyselou okurkou…

Nejlepší odpověď
flodur

Čočku na kyselo,opékaný párek a neměl jsem chleba tak jsem si k tomu dal piškoty.
Doplňuji:
Moc jsem si ale nepochutnal

Další odpovědi
salsa verde

bydlela jsem se spolubydlící, byla nouze a v lednici byl jen zbytek kaviáru z nějaké akce a v sáčku kousek vánočky…tak co se dalo dělat. Kaviár s vánočkou.

Michal

Slepičí pařát.