Kelt

Jaké nej auto (vozidlo) jste viděli na vlastní oči?

Jaké nejlepší, nejdražší a pod auto (vozidlo) jste viděli? Pro někoho je to track, pro jiného F1, auto do terénu, nebo vozidlo nějaké celebrity, nebo v autosalóně, prostě kdekoli. Podmínkou je, že jste si mohli auto obejít , prohlédnout. Nepočítá se, kdyby projelo jen kolem vás. Děkuji.

Nejlepší odpověď
annas

Při jedné slavnostní příležitosti – poprvé a naposledy – jsem jela společně s dalšími 5 osobami v limuzíné Cadillac. Byla v ní TV, bar, z něhož nám byl nabídnuta sklenička vína k slavnostnímu přípitku.

Tehdy hrály úlohu spíš emoce než značka automobilu.

Další odpovědi
mosoj

Minulý rok jsem si s vnukem zaplatil jízdu v Lamborghini Galardo.
Zaplatíš a jedeš sám. Pěkná bestie.

http://imgway­.cz/s/6l7

Parametry vozu:

• objem motoru 4961 cm³ V10

• maximální výkon 365 kW (552 koní)

• maximální rychlost 309 km/h

• zrychlení z 0 na 100 km/h pod 4 sekundy

briketka10

https://auta.y­auto.cz/ponti­ac-7-0-bonneville-convertible-4-2298115.html

Tento Pontiac jsem viděla při návštěvě Mnichova, ale v černé barvě.
Mělo červené sedačky a vystoupili z něj dva mladí lidé, ani ho nezamkli
a šli nakupovat 😁
Já byla, jako Alenka v říši divů. Auto bylo nádherné a oni také.

Kepler

Kdysi to bylo Ferrari Testarosa. Málem mě jako chodce přejelo, protože jsem ho prostě přehlédl, tak to bylo placaté. Pak jsem si ho prohlédl na parkovišti. Zvenčí huj, vevnitř fuj.

dubraro

McLaren F1.