ahold

Jaké, myslíte, má Kalousek ambice?

Myslíte, že by se spokojil s postem ministra čehokoliv?

Nebo být předseda vlády.....prezident republiky....­.europoslanec?

Nejlepší odpověď
zjentek

nahlížel bych na kalouska jako na systém, kterému (pro své vlastní pohodlí) umožňujeme existovat- typickou vlastnost, společnou společenství, existujícímu na úrovni kalousek, nelze takto snadno zdokumentovat na názorné ukázce jedince z výše zmiňovaného spolku ,)

Další odpovědi
pusinka50

Ten h.jzl se drápe výš a výš od začátku své politické kariéry, jde přes mrtvoly a teď se zřejmě chce stát ředitelem celé zeměkoule.-(

ahold

Pro Zjentek.
Dokonalá odpověď hodná ostříleného politika 🙂Opravdu nic ve zlém.
Za kterou stranu kopeš?