Lgee

Jaké mohu vypít maximální množství alkoholu, aby neškodil zdraví?

Kvalitní alkohol (Božkov vaječný liker, atp)
Dosut sem žádný tvrdý alkohol nepil

Nejlepší odpověď
anonym

Vy radši nepijte nic.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… to záleží na zvyku …

Drap

Na začátek si dej dvě kapky, můžeš i 3× denně.

jsemjá

Podle toho, jak odolný máš organismus.

Dochy

Pak se můžeme bavit o míře, poměru škodlivosti a přínosu. Pokud ale chceš aby opravdu vůbec neškodil, tak ho nepij. Nicméně jsou případy kdy alkohol sice škodí, ale zároveň léčí 😉

Lgee

Astaroth – mě nenastves, trpělivost mám velkou. To že sem se narodil jako autistů neznamená že s tím nelze nic dělat (umím psát lépe akorát mi to za to nestojí.)

Mc Merkurion

… dneska je každej autista …