VaclavZeman

Jaké máte zuby?

Já je mám krásně třpytivé. Na to, že je mi padesát, tak mám jen patnáct plomb. To je výborný výsledek.

Ale moji ukrajinští studenti mají kolikrát dokonce zlaté zuby. To se všeobecně o lidech z východu ví. Představte si úsměv a tam na vás svítí tři barevné plíšky…

A co vy? Co vaše zubní hygiena? Divím se, když ji někdo nedodržuje, vždyť kartáček je jednorázová investice. Jaké máte zuby? Děkuju.

Nejlepší odpověď
Dochy

Žádnej zázrak. A že jde jen o kartáček – tak to dost pochybuju. Znám lidi, co na kartáček občas jen tak mrknou a nemaj ve 40 kaz. A znám lidi co kartáčujou 3× denně a zuby maj na ho…
Já měl první kaz asi ve 13. Pravděpodobně jako jeden z posledních ve třídě. Ale byl u nás takovej zubař, že během těch pár minut opravdu bezproblémového a bezbolestného zákroku mi dokázal na dlouho implantovat hrůzu ze zubařů.

Další odpovědi
Mravenec

Kartáček není jednorázová investice, měl by se správně měnit 2× do roka.

A zuby mám lidské, bez zlatých Hebelů, ale s nějakými plombami. Ty jsou bílé.

Rokio

Mám stoprocentně zdravý chrup. Žádný zubní kaz.

aliendrone

Muehehe, tak krásné třpytivé zuby máš? Blahopřeji! A vejdou se ti do skleničky?

Přijď na Žižkov třeba do Vystřelenýho voka, tam se ti na ně rádi podívají, pokud dáš záminku. Tvůj dentista ale bude mít radost na 100 %! 😉 😁

Emefej

Krásně třpytivé, byly docela dost drahé.

VaclavZeman

Dochy, máš pravdu. Jde asi hodně i o genetiku.