hanny 2

Jaké máte zkušenosti s Wobenzymem?

Nejlepší odpověď
mosoj

Záleží co od něj očekáváte.
Beru pravidelně 2 x velké balení ( 2×800 tablet) ročně. Když ho beru nemám žádné otoky. To ostatní nemohu posoudit jelikož vlastním dvě vážné nevyléčitelné choroby a zkoušet jak by to vypadalo bez Wobenzymu nebudu. Ale zatím dobrý !! Dokud na něj budu mít titi tak ho brát budu.

Další odpovědi
Dzejkob

Žádné.

Miroslavst

Já mám stejnou zkušenost s wobenzimem jako má uživatel Dzejkob.

anonym

má zkušenost je stejná jako Miroslavst a Dzejkob

Radak

Já jsem ho užívala po operaci, dobře jsem se potom hojila. Je pravda, že nevím, jak bych se hojila bez toho, ale podle jiných poranění, která se mi zas tak dobře nehojí, bych řekla, že to mělo opravdu vliv.