df

Jaké máte zkušenosti s měřením rychlosti na silnicích v zahraničí?

Já třeba v Polsku takové, že před každým fotoradarem je asi 300 metrů předem cedule, že je v blízkosti radar. A má to logiku. Řidič sledující značky přibrzdí a tím je účel splněny – řídiči jedou pomalu a je sníženo riziko nehody. V ČR se mi zdá, že účelem je pouze a jen rýžovat prachy.

Odpovědi
zjentek

Jenom záporné.

Naposledy mně přišel tiket na 30 éček kdesi z Rakouska. Ještě že tak, bo jinak bych vůbec nevěděl, jak a čím jsem se kde a kdy provinil.

Ametyst

V Maďarsku jsou hodně přísní. V ČR zákeřně číhají „za bukem“, aby řidiče nachytali.

Rokio

Žádné. Nemám řidičák.

V zahraničí jsem byl pouze v Rakousku, a to ještě nedaleko hranice Česka.

elkon

Snažím se jezdit podle předpisu, takže mě to nezajímá.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.