Complex

Jaké máte zkušenosti s kebabem?

Já 3. různé z třech různých míst

  1. úplně super
  2. humus
  3. bylo mi špatně

Nejlepší odpověď
JáJsemKarel!

Má zkušenost s kebabem

  1. kousl jsem do kebabu
  2. zjistil jsem, že nechutná tak špatně
  3. sebrali mi kebab

Další odpovědi
annas

U nás nejen kebab prodává Turek v kamenném bufetu. Vyzkoušela jsem, musím říct, že mně chutnal. Má na výběr 3 druhy omáček, rovněž hodně zeleniny na doplnění, je možné si vybrat turecký chléb nebo tureckou placku.

Má v bufetu velmi čisto,. Kromě kebabu nabízí i jiná jídla. Chodí k němu hodně lidí na rychlé občerstvení, proto má i všechno čerstvé.

Kepler

Ještě jsem nenašel odvahu koupit si ho. U nás to na ulici nabízejí nějací divní opálení lidé.