Já jsem konstruktér, designér
Doplňuji:
Na učitele jsem se ptal, protože mě napadlo, že smysl jejich práce má
hodně společného s aktivitou zdejších Odpovědí. Není v tom náznak
výsměchu. Učitelování je bezva, já jsem před lety vedl PC-kurz a bavilo
mě to velmi. Nepochybuji o tom, že je tu víc učitelů, než jen quentos-
tak se nestyďte 🙂 Jinak díky za odhalení těm co odpověděli… pomalu se
tu vytváří profily „rádců“ (když radíme, tak proč ne rádci).
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Tombik, chucky, Gorouš před 5928 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
ano, jsou zde učitelé a rentiéři – jsem obojí v jedné osobě, taky překladatel
| 0 Nominace Nahlásit |
Vedoucí obchodu, poradkyně.
|
2Kdo udělil odpovědi palec? Miroslavst, anonym
před 5928 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Studuji dálkově a práce… no, brácha říká, že mně zbývá se jedině dobře vdát!! :D Ale jako rentiérku si taky sama sebe umím představit!! :))
| 0 Nominace Nahlásit |
Údržbář a vše kolem firmy. Prostě takový ferda mravenec-práce všeho
druhu.
To Ilines: V důchodu nebudeš jíst?
|
1Kdo udělil odpovědi palec? anonym
před 5929 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Student oboru lékařství.
|
1Kdo udělil odpovědi palec? anonym
před 5928 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
V posledním zaměstnání před těhotenstvím jsem byla osobní asistentka vedoucího technických projektantů v německé firmě.
|
0
před 5929 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
No, já jsem na pracáku, po materské mi nic jiného nezbylo. S malým mě nikdo nezaměstná, jsem bez otce sama a někdy to stojí víte za cco…je to nárocné. Porád si ríkám, ze musím být silná,a le kde má clověk tu sílu uz brát?
|
0
před 5929 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Chystám se podnikat. Brzy si otevřu krámek se spodním prádlem.
|
0
před 5929 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Nyní na rodičovské dovolené. Předtím dělnice v továrně na automobilové součástky.
|
0
před 5929 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
No a ja,se vareni uz asi nezbavim,snad v duchodu. P.S.Ale ano Miroslave,budu jist,ale uvarit si kazdy druhy den-je parada.
|
0
před 5929 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Já jsem modelář,v zaměstnání si hraji s modely. Čím jsem starší tím se víc vracím do dětských let.
|
0
před 5928 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Já jsem OSVČ. Už 15 let. Naprostá spokojenost. Ale pracuju na reziduálním příjmu.
|
0
před 5920 dny
|
0 Nominace Nahlásit |