Jana12

osobní asistentka

Hledám podvedené ženy, dívky co reagovali na inzerci spechato.cz na nabídku práce Osobní asistentky

OSOBNÍ ASISTENTKA S VOLNOU PRACOVNÍ DOBOU A S MOŽNOSTÍ CESTOVAT NA NĚKOLIK DNŮ I DO ZAHRANIČÍ. Hledám mimořádně organizačně schopnou, pozitivní, krásnou a reprezentativní ženu na pozici Osobní asistentka ve věku kolem 20–30-ti let. Budete organizovat a řídit moje aktivity – pořádání různých ezoterických a podnikatelských kurzů, organizovat a účastnit se setkání se zajímavými a úspěšnými lidmi, zúčastňovat se různých kulturních, zájmových a společenských akcí apod. Plat 50tis

Prosím vždádném případě neodpovídejte – jedná se podvodníka ! Neni mu cizí Vám vlést do peněženky a odzicit karty do bankomatu, peníze ! Kdo má s tímto „pánem“ zkušenosti, ozvěte se ! Je to hyenina a zaslouží být potrestána!

Nebojte se ozvat!! Další žena si nezaslouží být okradena a kdo ví co ještě !

Doplňuji:
Na policii je podané oznámení, ovšem, když nás nebude více, tak se to začne požádně řešit !

Nejlepší odpověď
briketka10

nahlaš to na policii ČR ne sem !!

anonym

takových podvodníků je strašná spousta,stačí si večer pustit zprávy,v dnešní době se nevyplatí být důvěřivý,je jedno jestli vás někdo zláká na velmi lukrativní nabídku práce,nebo se vetře k vám do bytu pod záminkou nějaké opravy,dnes musí být každý obezřetný a hlavně nenechávat své osobní věci před cizími lidmi jen tak ležet