Kroupič

Jaké máte oblíbené drinky ?

Nejlepší odpověď
Terryle

taky mám ráda piňacoladu, ale vrážet do ní ty peníze… e-e. A super je becherovka s banánovým džusem, kdysi to dělávali u nás v restauraci, než značně upadla a míchat přestali…
A v domácím prostředí, když je slina na sladký, tak whiskey s ledem, sodou a colou.

Další odpovědi
tom004

Nemám.Piju vodu,víno a pivo.A voda vede,protože denně řídím.

dědapetr

minerálky,tomato s čili džus a víno

anonym

Ochutnala jsem jednou piňa coladu,moc mi to chutnalo,ale tam, kam opravdu vyjímečně zajdem(naše vesnická hospůdka)umí jen rum s kofolou,Takže nevím,jestli oblíbený,ale velmi chutný!

Deli

Miluju Lambrusco rosato.
Ale nejčastěji piju vodu.
A taky nostalgicky vzpomínám na „pampelišku“ – pomenrančový džus s vaječňákem, pili jsme ho na SŠ 🙂

franku

Dobré červené samotné nebo s colou.