jake jsou nove filmy ke stazeni??

Nejlepší odpověď
kropitko

\tak já koukám na cztorrent.net, nebo když přemýšlím co si stáhnout, co je nového, tak zabrousím na tento server,,,,,http­://www.csfd.cz/dvd-a-bluray/mesicne/
Doplňuji:
Rynku já to viděla tak před týdnem, no musím říct, že jsem od toho čekala daleko víc,,,

Další odpovědi
rynek878

teď zrovinka jsem si stáhnul „Román pro muže“,ale ještě jsem to nezkouknul

Michal Kole

Musíte sledovat nějaký servery týkající se filmů a download úložiště jako rapidshare.com či uloz.to