Pavluška

Jaký je film Román pro muže?

Viděl jste někdo Román pro muže? Stojí to za útratu peněz za kino? 🙂

Nejlepší odpověď
BEAES

Prý o něco horší než …pro ženy. Jen jsem slyšela v rádiu, film jsem neviděla.

Další odpovědi
anonym

na této stránce je velké množství recenzí

http://www.csfd­.cz/film/269226-roman-pro-muze/

stačí příště do googlu zadat jen „csfd jméno filmu“

hanulka11

Četla jsem knihu, tři sourozenci z toho jeden těžce nemocný si jedou užívat naposledy spolu na hory......docela se to dobře četlo, ale prý film je ještě lepší.

verka

Pokoušela jsem zhlédnout Román pro ženy, ale po pár minutách jsem nevydržela. Nebudu pokoušet ani tento film. Autor není můj šálek kávy.

alexandra

Román pro muže nestojí za útratu peněz v kině.Byla jsem na to s kamarádkou,a obě jsme se shodly,že jsme měly jít radši na pivo.Na ten film se dá dívat,ale jenom v televizi.Na kino to není.Jinak Román pro ženy byl o mnoho lepší,ale to asi pro to,že to spolu nemá nic společného a každý film režíroval někdo jiný.