filva

Jaké jméno je používanější?(1­.kolo)

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
kosaaaak

Filip

Pokud tím Matesem myslíš Matěje, tak k roku 2006 je četnost taková:
Filip – 32.325 (31. místo)
Matěj – 19.176 (47. místo)

takže FILIP > viz například wikipedie

Další odpovědi
aloevera5

Filip

Rozhodně Filip. Tak se jmenuje můj syn. Chtěli jsme mu původně dát jméno Tomáš, ale pak jsme si říkali, že Filipů je méně. A nyní? Jsou ve dva Filipové a na judu, kam chodí tři :o))

Jo, a Tomáš ani jeden :o))))

hanulka11

Filip

myslím Filip to slyším častěji

flodur

Filip

Kubas11

Filip

DusanOrlik

Filip

Deli

Filip

V mém okolí ( širší rodině) je jedno miminko Filípek, Mates žádný, ale dva Matyáškové 🙂

GM

dr.Axl – znovu prosím – trochu tolerance by to chtělo…, nejsme u soudu…

anonym

Proč tam aspoň nedáš rovnou všech 6 variant, která anketa nabízí.
Za toho půl roku, co tu jsi, bys to snad už mohl umět.
Jinak o jménech už tu bylo spousta připitomělých an­ket.