Lgee

Jaké jidlo byste zvolily?

Vim ze cinska restautace neni zdrava, ale momentalne nemame plyn tak se nemuze varit cocka a podobna jidla. Co z techto jidel je „nejzdravejsi“ (nejmene skodlive)

--

Sloveso „zvolily“ nemohu opravit, protože nevím, zda se ptáte jen žen. Pokud i mužů, patří „zvolil“.

Odpovědi
nyjono

Nechápu, proč by čínská restaurace neměla být zdravá. Tedy méně zdravá, než běžná česká jídla.
Dej si cokoli. Třeba nějaké maso s rýžovými nudlemi.

elkon

Dotaz buď jen pro ženy, nebo neumíš česky. A proč máme při prohlížení obrázku stát na hlavě. Dej si cokoli, třeba zeleninu.

dubraro

Jídla v čínské restauraci nejsou nijak nezdravější než v české, snad jen s výjimkou smaženého sýra s hranolkami. Vyber si na co máš chuť. Určitě tam bude i nějaké jídlo bez masa. Já bych si dal kuřecí na červeném kari.

BTW: Tvoje otázka mi připomněla dětství. Naučil jsem se totiž číst sám, ještě dříve než jsem šel do školy. Vždycky jsem se ptal dědy, když si četl noviny „jaké to je písmenko?“ a pak už jsem dal dohromady i slova. Jenže já jsem přitom seděl naproti dědovi, když měl noviny na stole, takže jsem se naučil písmenka vzhůru nohama a zprava doleva. V první třídě jsem se pak divil, že je to nějak obráceně 🙂