Nandi

Jaké je u vás počasí?

https://pocasi­.idnes.cz/?t=im­g_s&&d=11.05.2020%2013:30
Jaké je u vás počasí?Dnes by mohlo sněžit,sněží někde?
Tady je zataženo a 19 stupňů,takže to na sněžení vůbec nevypadá.
(Velešín-nedaleko Českých Budějovic)
Zdroj:Meteoskop.cz

Nejlepší odpověď
anonym

Zataženo, chladno. Takové počasí na akorát dát si čaj a pustit si zajímvý film.

Další odpovědi
Kepler

Ve Valmezu 22 st., zataženo, ale neprší. Na nějaké významnější srážky to nevypadá. Jestli bude sněžit, tak snad jenom na horách.
https://embed­.windy.com/

zjentek

Na Prajzké se momentálně zatáhlo, ale teplota zůstala stejná jako ráno, okolo 23°C. No uvidíme, co na nás Prajzáky okolí ušije… ráno krásně svítila jasná obloha, než nám do toho začali se okolo vrtat… jo, teď se dívám detailněji a vidím, že taky jemně mrholí, celkem příjemný počas… (;

elkon

Trošku prší a 11stupňů.

paul1

U nás trošku fouká, je 21 oC a začíná drobně pršet, co je fajn, máme už v zemi hodně sazenic,
mimo rajských, papriky apod.

da ny

V 16:50 h je 8°C a prší.

quentos

Chč*je a chčije, jak by řekl klasik… 8 °C (Trutnov, Podkrkonoší)

Nandi

Teď tu zrovna svítí slunce a podle radaru se blíží bouřka.