Max a já

Kterým povoláním lze měsíčně bez vysoké školy vydělat nad 40 000 Kč?

Nejlepší odpověď
Drap

Takových je celá řada. Tak třeba, poslanec, senátor, člen vedení některé politické strany, lobista,řidič kamionu, bagrista, svářeč , řiditel nějaké neziskovky, a spousta dalších povolání.

Další odpovědi
Lgee

40 tisíc tisíc? Tak to nejspíš leda nějaký fantasy post.

paul1

Ministr, president, podnikatel …

Filip84

Prostitutka, herečka v pornofilmech (natočíš jeden gangbang se 150 chlapy, a máš „volejte sláva a 90 dnů s radujte“), vymahač pro „strejčky“, „čistič“ pro „strejčky“, odstřelovač, „noční“ chauffeur, „cellebrita“, YouTuberka …

da ny

Takových povolání může být celá řada. Pokud člověk umí a jeho práce je žádaná. A pokud je dostatek lidí, kteří za práci a činnost chgtějí a mohou (!) zaplatit.
S přesčasy, při dvou zaměstnáních, snadno (i zdravotní sestra).
V takové profesi, která je v daném místě, žádaná. Někdy i bez přesčasů a melouchů ;D
Stavební dělníci, pokrývači, zedníci, tesaři, svářeč atd.
OSVČ na hodiny nehledí. Někde je práce nárazová, sezonní. Vydělat si je může i kadeřnice, pedikérka, farmářka, švadlena, šikovná a pracovitá účetní.

Juty123

👯‍♀️