Anikitos

Jaké hry jsou dobré pro zlepšení reflexů?

Řekněme něco na způsob squashe – odraz míčku od zdi a následná rychlá reakce – Prostě takové pinkání pořád dokola a co nejrychleji a nejpřesněji…

Nejlepší odpověď
Drap

Téměř všechny pohybové aktivity. Všechny míčové hry, ale také třeba běh, střelba a podobně. Některé najdeš třeba i zde:
https://www.wi­kihow.cz/Jak-zlep%C5%A1it-reflexy

Další odpovědi
Kepler

Já se trénuju na starém dobrém tetrixu. Tam potřebuješ nejen rychlé reakce, ale taky dobrou předvídavost a strategii.

KristovaNoha

Zkus chytat kulky do zubů :)

aliendrone

Squash je fyzicky velice náročný, pro mlaďocha ideální, s postupujícím věkem ale budeš muset volit mezi sebezničením při hře (s následnou faktickou nepoužitelností během zbytku dne) nebo přechod k něčemu méně drastickému – například pinčes. Na šikovnost i na postřeh ideální, navíc vhodný pro ty, kteří mají zenit život. sil jaksi už za sebou. ;) :D :D

xxxxxxx

Keplere, před pár chvilkami jsem ti v diskuzi o lednicích psal o tom, že je to karma!!! A JE TO TADY!!
Napsat „starý dobrý Tetrix“ místo Tetris by se samozřejmě s ohledem na rozložení kláves dalo považovat za překlep, ale nenene, to karma tě trestá!!!

Miliony uražených Gameboyů a dalších osmibitovek ti právě chystají strašlivou odvetu za takovou NEODPUSTITELNOU chybu v názvu herní legendy! To bys snad na tom byl lépe, kdybys napsal, že nejlepším českým fotbalistou byl Josef Pican! (Zuřivých fanoušků českého fotbalu je MNOHEM méně!) :)

Tak už si prosím dej říci a zavrhni tu pověru, ten tmářský blud házení papírků do krabiček, vidíš kam to vede! Venkoncem – JSEM ALIENDRONE, VEŠKERÝ ODPOR JE ZBYTEČNÝ!! ;) :D :D