Avatar uživatele
Anikitos

Jaké hry jsou dobré pro zlepšení reflexů?

Řekněme něco na způsob squashe – odraz míčku od zdi a následná rychlá reakce – Prostě takové pinkání pořád dokola a co nejrychleji a nejpřesněji…

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, aliendrone, DoTazatel před 2292 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Téměř všechny pohybové aktivity. Všechny míčové hry, ale také třeba běh, střelba a podobně. Některé najdeš třeba i zde:
https://www.wi­kihow.cz/Jak-zlep%C5%A1it-reflexy

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Já se trénuju na starém dobrém tetrixu. Tam potřebuješ nejen rychlé reakce, ale taky dobrou předvídavost a strategii.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
KristovaNoha

Zkus chytat kulky do zubů :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Squash je fyzicky velice náročný, pro mlaďocha ideální, s postupujícím věkem ale budeš muset volit mezi sebezničením při hře (s následnou faktickou nepoužitelností během zbytku dne) nebo přechod k něčemu méně drastickému – například pinčes. Na šikovnost i na postřeh ideální, navíc vhodný pro ty, kteří mají zenit život. sil jaksi už za sebou. ;) :D :D

xxxxxxx

Keplere, před pár chvilkami jsem ti v diskuzi o lednicích psal o tom, že je to karma!!! A JE TO TADY!!
Napsat „starý dobrý Tetrix“ místo Tetris by se samozřejmě s ohledem na rozložení kláves dalo považovat za překlep, ale nenene, to karma tě trestá!!!

Miliony uražených Gameboyů a dalších osmibitovek ti právě chystají strašlivou odvetu za takovou NEODPUSTITELNOU chybu v názvu herní legendy! To bys snad na tom byl lépe, kdybys napsal, že nejlepším českým fotbalistou byl Josef Pican! (Zuřivých fanoušků českého fotbalu je MNOHEM méně!) :)

Tak už si prosím dej říci a zavrhni tu pověru, ten tmářský blud házení papírků do krabiček, vidíš kam to vede! Venkoncem – JSEM ALIENDRONE, VEŠKERÝ ODPOR JE ZBYTEČNÝ!! ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek