jirka F

Jaké desky použít na výuční list a vysvědčení o závěrečné zkoušce, když se už začínají desky rozpadat?

V roce, kdy mně byl předán výuční list , jsem si myslel, , že desky vydrží až do konce mého života, ale bohužel, po 7 letech od vyučení se desky začínají rozpadat. Poradíte, , co mám dělat?

Nejlepší odpověď
iceT

Když se ti TY desky rozpadají, tak naklusej do papírnictví, kup si eurosložku A4 a nějaký tvrdý desky, do kterých to pak uložíš.
Já mám na důležité papíry desky s klipsem. Akorát z tvrdého papíru.

https://www.to­nerprint.cz/au­ro-deska-s-klipem-a4-dvojita-cerna-p38773/?utm_sou­rce=Google+ná­kupy&utm_medi­um=ppc&utm_cam­paign=Deska+s+kli­pem+Auro+A4,+dvo­jitá,+černá&gad_sou­rce=1&gclid=E­AIaIQobChMI8Ky­drIqDhQMVKi4GAB2­WJA4QEAQYBCABEg­J2iPD_BwE

Další odpovědi
Filip84

V papírnictví koupíš papírovou spisovou složku: v tom jim bude dobře. Kup se čtyřmi chlopněmi, aby nebyla Balada o potraceném děckovi – víš co. 😳😅

elkon

Nechápu, proč se ti desky rozpadají. Já je mám uložené v šuplíku a nevzal jsem je do ruky několik desítek let.

jirka F

Děkuji icet ale vyřešeno izolepou.