Lukas27

Jaké covidové opatření budou mít zimní olympijské hry?

Odpovědi
Pepa25

Vzhledem k tomu, že se ZOH konají v Číně, tak ta nejpřísnější možná. Začalo to tím, že všichni sportovci musí být očkovaní a přijet dopředu.

elkon

Sleduj zpravodajství a vše se dozvíš. Může se to ještě měnit.

zjentek

Ta např. ta, díky nimž se významně omezí úspěch i možnosti k němu samotnému. Významně tak upadne samotná úroveň rekordů, zejména kvůli vakcinovaným organismům, nejen stresu. Pro absolutní nemožnost srovnání to však ani nezaznamenáme. Pokud dosavadní rekordy nebudou překonávány, budeme moci pouze spekulovat, proč. Zůstane nám jen známé „co by kdyby“ a to jen proto, že nás nelidské (ano, porušující veškerou lidskost) vyhlášky arogantních nenasytníků (moci) definitivně připravily o to zásadní potřebné k životu, čímž není nic méně než právě MOŽNOST VOLBY, protože dosud byl každý organismus pevně ukotvený ve svém středu právě díky možnosti volby, bez které žádné pevné ukotvení není možné. Bez možnosti volby není obrana, není útěk, načež není přirozený výsledek- tolik k očkování účastníků.); Přitom smyslem her vždy byla a má být soutěživost. Tak se ovce koukejme na výsledky, máme novou víru, tak věřme… );

metro

Jestli, tak nejdřív 2036.

zjentek

Josej pětadváca, PŘESNĚ!