Avatar uživatele
df

Jake auto do 700 tisíc vybrat?

50 % akontace, zbytek na úvěr

Zajímavá 0 před 521 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
elkon

jiné

Nechápu, když se někdo rozhodne koupit auto, že se ptá cizích lidí. To je na hlavu. Auto si vybírám sám, podle jízdních vlastností, značky, pocitu při ovládání, aby se mě líbilo vzhledově a následně případných referencí kamarádů.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kelt

jiné

To je těžké. Jednak je mi to jedno, protože už 16 let se obejdu bez auta a potom si vzpomínám, že jsme jezdili s kamarádem po autoservisech a hledali vhodné vozidlo. V každém je to jinak. I když budeš třeba sledovat jedno auto, tak v každém případě je to jedinečné. Záleží kdo s tím jezdil, jak je to garážované a pod.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Porkman

jiné

Nový Citroën C4, zrovna jsem si ho koupil, jsem velice spokojen, 369 900Kč.

Upravil/a: Porkman

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

jiné

Záleži na tom,jak budeš auto používat,kolik osob/věcí potřebuješ vozit,jakou požaduješ výbavu,jestli máš auto jako nutnost nebo pro radost…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

jiné

Ojetého Kodiaqa

Upravil/a: Arne1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

jiné

V první řadě si ujasni ÚČEL jeho pořízení, na nějaké „pocity“, líbivost, značku (jak píše elkon) se vykákni. Od účelu se odvíjí to ostatní. :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Dochy

elkon: Proč se vůbec vyjadřuješ? Sám píšeš „…následně případných referencí kamarádů.“. df už zjevně nějaký výběr udělal a kamarády nahradil námi. Tak o co jako jde?

Avatar uživatele
df

Děkuji

Avatar uživatele
Darcy

Těžko říct, nikdo nevíme kudy jezdíš (terén nebo město?).
Jak jezdíš (jak prase a opřeš to často někde? nebo jsi sváteční vodič),
Koho vozíš (deti a žena, jenom ty, lidi do práce.. ).
Jak si na tom s prachama za servis nebo ND když se něco poszere..
Co je ti lepší na tankování.
Kde a jak parkuješ (pred domem, garáž, na ulici..)
Musíš sám vědět, na co Ti to auto bude.

Avatar uživatele
Pepa25

Nějaký hybrid – dnes už bych auto se spalovacím motorem nekupoval, až mi doslouží to současné, tak půjdu do hybridu nebo elektriky.

Avatar uživatele
Schluker

Hybrid je desny peklo. Teda pokud se bavime o full hybridu nebo pluginu. Clovek ma vlastne kompletni elektricke u spalovaci pohonne ustroji se vsemi starostmi, co z toho plynou. To uz bych sel radsi do elektra… a ze mu moc nefandim 😅

Avatar uživatele
df

Porkman>> je to tříválec?

Nový příspěvek