df

Jake auto do 700 tisíc vybrat?

50 % akontace, zbytek na úvěr

Nejlepší odpověď
elkon

jiné

Nechápu, když se někdo rozhodne koupit auto, že se ptá cizích lidí. To je na hlavu. Auto si vybírám sám, podle jízdních vlastností, značky, pocitu při ovládání, aby se mě líbilo vzhledově a následně případných referencí kamarádů.

Další odpovědi
Kelt

jiné

To je těžké. Jednak je mi to jedno, protože už 16 let se obejdu bez auta a potom si vzpomínám, že jsme jezdili s kamarádem po autoservisech a hledali vhodné vozidlo. V každém je to jinak. I když budeš třeba sledovat jedno auto, tak v každém případě je to jedinečné. Záleží kdo s tím jezdil, jak je to garážované a pod.

Porkman

jiné

Nový Citroën C4, zrovna jsem si ho koupil, jsem velice spokojen, 369 900Kč.

Rocker

jiné

Záleži na tom,jak budeš auto používat,kolik osob/věcí potřebuješ vozit,jakou požaduješ výbavu,jestli máš auto jako nutnost nebo pro radost…

Arne1

jiné

Ojetého Kodiaqa

aliendrone

jiné

V první řadě si ujasni ÚČEL jeho pořízení, na nějaké „pocity“, líbivost, značku (jak píše elkon) se vykákni. Od účelu se odvíjí to ostatní. :)

Dochy

elkon: Proč se vůbec vyjadřuješ? Sám píšeš „…následně případných referencí kamarádů.“. df už zjevně nějaký výběr udělal a kamarády nahradil námi. Tak o co jako jde?

df

Děkuji

Darcy

Těžko říct, nikdo nevíme kudy jezdíš (terén nebo město?).
Jak jezdíš (jak prase a opřeš to často někde? nebo jsi sváteční vodič),
Koho vozíš (deti a žena, jenom ty, lidi do práce.. ).
Jak si na tom s prachama za servis nebo ND když se něco poszere..
Co je ti lepší na tankování.
Kde a jak parkuješ (pred domem, garáž, na ulici..)
Musíš sám vědět, na co Ti to auto bude.

Pepa25

Nějaký hybrid – dnes už bych auto se spalovacím motorem nekupoval, až mi doslouží to současné, tak půjdu do hybridu nebo elektriky.

Schluker

Hybrid je desny peklo. Teda pokud se bavime o full hybridu nebo pluginu. Clovek ma vlastne kompletni elektricke u spalovaci pohonne ustroji se vsemi starostmi, co z toho plynou. To uz bych sel radsi do elektra… a ze mu moc nefandim 😅

df

Porkman>> je to tříválec?