Avatar uživatele
manon

Jaké ambice má tento server? Mohli by nám admini osvětlit vizi tvůrce? Děkuji předem.

Já jen abychom sem nechodili zbytečně, pokud to má být tak vysoce odborná poradna, že na to nikdo z nás nestačí a vše co řekneme, je tady považováno za ne dost fundovanou hloupost.
Doplňuji:
Drap: Ne. Nemusí to být jinak. Podnikat a snažit se vydělat peníze je v pořádku – ne ovšem za cenu, že budu z lidí dělat blbce. Já bych jen chtěla slyšet, proč si tady někdo hraje na něco, čím není a admini to trpí – čímž se pod to podepisují. Tak to vnímám.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: manon

Zajímavá 13Pro koho je otázka zajímavá? annas, vagra, anonym, kapka, iceT, johana 56, Drap, briketka10, Illines, zzzzz, anonym, anonym, Funna před 4160 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Hlavním důvodem je vydělat peníze. Ani míň ani více. Myslíš, že by to mělo být jinak ? A kdo by to financoval ?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
www

Opět otázka, směřující na neprávné místo. Odpovědět mohou jen vlastníci (provozovatel)!
Primárně ale každé stránky musejí přece vydělávat peníze.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
beer

Aby nemusel provozovatel platit tolik adminů, předal čás práv uživatelům. Tím si zvýšil svůj příjem. Věci,které se zde již dloouho řeší, souvisí právě s uvedeným. ))

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
manon

Je třeba poznamenat, že jsem nikoho nenutila odpovídat :)

beer: Tak jo, tak pojedeme dál ve stávajícím duchu :)

před 4160 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek