Avatar uživatele
FlAsh_7

Jaká věc je podle Vás na této planetě nejčistší a nejušlechtilejší?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 1544 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Je to věc nejčistší a nejušlechtilejší. Kdyby ses zeptal KTERÁ, odpověď by zněla jinak.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Nejspíš to bude můj charakter. Je takový samoleštící či autoregenerační, protože ať udělá aliendrone cokoliv, je to pochopitelně NAPROSTO V POŘÁDKU. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ametyst

Vzácné kovy a minerály.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Dětská bezelstnost a mateřská láska.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hapiky

Kdysi se říkalo: Čisté jak slovo Boží. Nejušlechtilejší je šlechetnost!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Přírodní příroda?

Asi člověkem nepředstavitelná, bo jinak už by ji prznil a hyzdil. To je chyták? (;

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ušlchtilá a čistá iniciativa za vznik nové zdejší anti-ceny „ODPOVEĎ MÍNUS“ … při té příležitosti ti oznamuji že bys měl velmi vysoké šance ji získat 🙂

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rokio

Kepler: Takhle přece odpovídá ivzez a Edison.

před 1544 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Ivzez tady už dlouho nefunguje a Edison často odpovídá stylem …si to vygůgluj, vole. No a mně osobně štve, že uživatelé nerozlišují mezi slovy JAKÝ a KTERÝ (což je docela zásadní rozdíl). Stejně tak i to, že neumějí položit otázky obecně.

před 1544 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Kepler>>> V ZÁSADĚ souhlasím, ale striktně Edison používá dle mě nejčastěji „UTFG“, místo „si to vygoogli“. Ale kdoví, poslední dobou to tu moc nestíhám, možná se to změnilo.

Rokio>>> OPRAVDU sis nevšiml, že zde jsou jiní, mnohem agilnější „ochránci jazyka“ a jeho syntaxe? ;)

před 1544 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek