FlAsh_7

Jaká věc je podle Vás na této planetě nejčistší a nejušlechtilejší?

Nejlepší odpověď
Kepler

Je to věc nejčistší a nejušlechtilejší. Kdyby ses zeptal KTERÁ, odpověď by zněla jinak.

Další odpovědi
aliendrone

Nejspíš to bude můj charakter. Je takový samoleštící či autoregenerační, protože ať udělá aliendrone cokoliv, je to pochopitelně NAPROSTO V POŘÁDKU. ;) :D :D

Ametyst

Vzácné kovy a minerály.

Rokio

Dětská bezelstnost a mateřská láska.

hapiky

Kdysi se říkalo: Čisté jak slovo Boží. Nejušlechtilejší je šlechetnost!

zjentek

Přírodní příroda?

Asi člověkem nepředstavitelná, bo jinak už by ji prznil a hyzdil. To je chyták? (;

anonym

Ušlchtilá a čistá iniciativa za vznik nové zdejší anti-ceny „ODPOVEĎ MÍNUS“ … při té příležitosti ti oznamuji že bys měl velmi vysoké šance ji získat 🙂

Rokio

Kepler: Takhle přece odpovídá ivzez a Edison.

Kepler

Ivzez tady už dlouho nefunguje a Edison často odpovídá stylem …si to vygůgluj, vole. No a mně osobně štve, že uživatelé nerozlišují mezi slovy JAKÝ a KTERÝ (což je docela zásadní rozdíl). Stejně tak i to, že neumějí položit otázky obecně.

aliendrone

Kepler>>> V ZÁSADĚ souhlasím, ale striktně Edison používá dle mě nejčastěji „UTFG“, místo „si to vygoogli“. Ale kdoví, poslední dobou to tu moc nestíhám, možná se to změnilo.

Rokio>>> OPRAVDU sis nevšiml, že zde jsou jiní, mnohem agilnější „ochránci jazyka“ a jeho syntaxe? ;)