Avatar uživatele
hard work

Jaká je Vaše oblíbená barva?

Mě se líbí černá, šedá a bílá.

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? Filip84, Disraeli, cappuccino, Darcy, Porkman před 520 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Disraeli

Jiná barva

Černá. Z hlediska oblékání, stylu, některých věcí, zařízení interiéru.
Pak modrá a zelená.

Ale jinak všechny barvy. Nechtěl bych všude jen jednu barvu. Kdyby byla všude černá, nic bych neviděl. :D A taky všechno jednobarevné je taky hnus, třeba gotici a jiní, kteří mají vše v jedné barvě, včetně domu, zdí, všeho v domě…
Některé barvy (a odstíny) vyniknou jen díky ostatním barvám, které je obklopují. A jak do sebe vzájemně zapadají.

Upravil/a: Disraeli

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Filip84

Více barev současně

Vysloveně nemám, já jsem, svým způsobem, hodně náladový, takže v mém šatníku najdeš všecko: od růžové, žluté, oranžové, béžové, zelené, olivové, khaki, a ve spoustě rozličných odstínů.

V černé a šedé (případně kombinaci šedé a modré) chodím ale nejvíce, a taky v tom mám největší počet kusů oblečení. Takže, asi, obecně, tyto dvě.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Modrá

Modrá to neni. Špatná anketa, chybí jiná možnost. Moje oblíbená barva v nabídce neni.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Darcy

Jiná barva

záleží na tom kde je použita. tmavě modrá, jako lapis. ne ta světlá. tmavězelená, jako smaragd.
v interiéru zasadne švédské světlé věci, béžová, pudrová, bílá, světlé dřevo, tmavězelená.
Hodně záleží na povrchu na jakém je ta barva.

Upravil/a: Darcy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cappuccino

Více barev současně

Ono je taky dulezite, kde ta barva je! Jestli na stene, na polstari, na koberci anebo na obleceni.
Pro obleceni existuje dokonce metoda podle knizky „Colour me beutiful“, kde se lidi rozdeluji podle barvy pleti na 4 rocni obdobi. Muzes si vypracovat paletu barev, ktera ti slusi a pak si nebudes kupovat barvy, ktere ti neslusi. Mas proste svoje barvy a ty muzes libovolne kombinovat.
Treba modra existuje v odstinech se zaklady s modrou nebo zlatou – tzv. studeny a teply typ. Je to na delsi povidani ale funguje to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Více barev současně

Já asi antracit… Přesněji mám rád barvu a vůni střelnýho prachu.

Já když vidím chlapáka ve fialový a ještě do véčka, hned vím, proč tu vůni miluju>>>https:/­/dixiegear.cz/wp-content/upload­s/2019/11/pow­der.png

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Červená

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Malvína

Jiná barva

Černá a khaki je moje láska 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ad3l

Jiná barva

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Jiná barva

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Porkman

Žlutá

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
VaclavZeman

Jiná barva

Černá. Zeštíhluje a tak nosím všechno v černém. Mám černé tričko, kabát, kalhoty, kšandy, ponožky a polobotky. To nosím každý den. Ředitelka mi ale doporučila si kvůli srazu s německými přátely – studenty – zakoupit i jiné oblečení, tak mám i hnědé a fialové tričko, což mi podle mých kamarádek vůbec neladí. Ale co už… pokud si vezmu hnědé tričko, tak o sobě mohu alespoň tvrdit, že jsem takový hnědokošiláč. Děkuju.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lgee

Červená

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Zelená

Zelená barva. Je to barva přírody a ekologie.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kajoch

Modrá

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
cappuccino

Malvina: pokud ti slusi barva khaki, tak jsi podle te knizky podzim a muzes nosit vsechny barvy se zlatym podtonem – zelenou, oranzovou, vinove cervenou, petrolejovou, hnedou atd. Mimochodem khaki je taky moje oblibena barva:)

Avatar uživatele
cappuccino

Panove, pokud nosite zasadne cernou, tak ji muzete obcas prokombinovat tmave sedou kosili a k tomu zvolit nejakou barevnou kravatu. Pokud chcete zustat decentni, tak tmave sedou.
Je to velice hezka a decentni kombinace.
Anglicani anebo vtipalkove pak ozivuji svuj outfit nejakymi veselymi ponozkami. My jme v praci lezli pri skoleni pod stolem, predstirajic ze nam neco upadlo, a fotili si Anglicany, kteri meli na kazdy den nejake jinak barevne a hodne vesele ponozky. Navrch decentni a vespod exxtravangantni:)
Takze s barvami se da hezky pracovat.

Avatar uživatele
hard work

Disraeli: Právě to mám stejně. Nejvíc je mít na sobě černé tričko, bílé kraťasy nebo naopak, přijde mi to sexy a to myslím vážně, hezky to sedne nebo třeba šedá mikina a šedé kraťasy, ale obojí v jiné šedi. Když někdo svítí zeleně, žlutě, oranžově, vypadá to ujetě a hnusně.

Nový příspěvek