zzzzz

Jaká je to diagnóza, když člověk sám se sebou komunikuje písemně?

Když si sami se sebou povídáte, tak trpíte samomluvou, ale mě zajímá jak se říká tomu, když někdo napíše třeba otázku a pak si sám na ni pod jiným nikem odpoví?

Je tro to nějaký název? Nebo to psychiatři ještě nemají v diagnózách?

Všem předem děkuji za reakce:-))

Nejlepší odpověď
anonym

Třeba se domnívá, že je samodruhý…
😁

Další odpovědi
mosoj

Zpětná vazba.
č. diagnozy wc 00.

Anonymeeek

Retardace ?

marci1

Je to tzv. „rozdvoják“. 🙂

setapouch

Já tohle dělám u mailů – píšu si ze soukromého mailu na pracovní poznámky, které chci využít v práci. A pak si na to odpovím jinou poznámkou, kterou chci využít doma. Ale neříkám tomu nijak a ani netuším, jak tomu říkají druzí, natož odborníci.

milablond

Mr. Bean a jeho pohledy :) Taky by me to zajimalo, nejaky nazev to urcite mit bude, kdyz byli doktori schopni pojmenovat uchylky, o kterych ani nevime, ze existuji :)

zzzzz

Mosoji jaký WC? Jako že jsou v hajz..? Tam by se spíš hodilo WB:-DDD

gagaga

spis je to nuda..nebo nejak hra ..
i tady mame " dva v jednom " :)
mam to potvrzene " z vyssich mist " ..
pod jednim nickem si pise otazky z mobilu, a z te same zidle si pod jinym nickem odpovi a da si nominaci :)
a tak to " delaji " ..rozumejte : " dela " ..navzajem .. :)
neberu to ale jako nemoc ..
me tady nikdo s historkou o podnajemnikovi neprelsti…me ne :)

timto pozdravuji www a beera :P

a to me jeste pred lety nekdo chtel nabulikovat, ze to tak neni, ze jsou manzele :)

skoro jsem na to skocila:)

  • iv-

arygnoc

  • iv-, tak takto to je, o trojke sa vám sníva!

:DD

;-Q

gagaga

psssst ! :p

zzzzz

Manželé? Snad jedině registrovaní:-DDD ale kdoví kde, že:-DDD Možná existuje nějaká komora podnájemníku, že jo:-DDD