plebs

Jaká je solidní výmluva řidiče který způsobí dopravní nehodu?

Jsou různé na př. vyháněl jsem vosu, spadlo mi cigo, kašlal jsem, kýchnul jsem, černý kašel, usnul jsem, jel jsem od rozvodu, byl jsem ve stresu, spletl jsem si pedály, zasekl se plynový pedál, kloktal jsem před jízdou francovku, také borec uvedl, přítelkyně si hrála s mojí chloubou a když to přišlo strhl jsem volant do příkopu a další.
Také záleží zda se jedná o řidiče fekálu neb příznivce Hradu.

Nejlepší odpověď
Drap

Neni žádná solidní výmluva.

Další odpovědi
Filip84

Se nudíš? 🙄

Účelová obhajoba & irrelevantní.
Přitěžující okolnost.
Irrelevantní.
Účelová obhajoba & přitěžující okolnost.
Přitěžující okolnost.
Účelová obhajoba & přitěžující okolnost.
Přitěžující okolnost.
Účelová obhajoba & přitěžující okolnost.
Vozidlo půjde na znalecké přezkoumání, které činec, nakonec, zaplatí.
Irrelevantní.
Přitěžující okolnost.