Lgee

Jaká je šance, že člověk přežije 15 let v pekle?

Co je podle vás lepší?
1 rok v pákistánském pekle,
Nebo
15 let v českém pekle?
Nebo 3 měsíce v severokorej­ským pekle?

PS: měl sem na mysli pobyt ve vězení.

Nejlepší odpověď
Rokio

Podle mě je lepší 15 let v českém pekle, protože v Česku není špatně a jsou tu dobré klimatické podmínky. Jestliže je některý Čech na tom špatně a je zdravý, tak se z nepříznivých životních podmínek může dostat, pokud je nemocný, tak může požádat o invalidní důchod (nebo jeho příbuzní).

V Pákistánu je válka, horko a sociálním systému této země pochybuji, že je dobrý. V Severní Koreji je to strašné a není tu demokracie. Severní Korea je peklo na zemi.

Další odpovědi
anonym

Máš pocit že v Česku prožíváš peklo ? Tobě chybí praktická zkušenost s jakýmkoliv totalitním režimem, to by sis hned sakra vážil toho ráje co máme tady!

Kelt

No já vím, že i Tlmače mají své Peklo. Je to v okrese Levice. Je to takový sklípek, hospůdka, takže když mi to budeš těch 15 let platit a nebude ti vadit, že je to Slovenské Peklo, tak bych to snad přežil.