atlas

Jaká je první pomoc při otravě ozonem?

Když se člověk nadýchá ozonu,myslín ozon z generátoru-je to něco jiného než ozon nasilnici.

otrava se projevuje vysilujícím kašlem.

Nejlepší odpověď
brillant

PRVNÍ POMOC PŘI ZASAŽENÍM OZONEM

Při nadýchání postiženého vyvést na čerstvý vzduch. Pokud se zastaví dýchání provést dýchání z úst do úst. Vyhledat lékařskou pomoc
Při zasažení očí opláchnout větším množství vody podobu nejméně 15 minut, při proplachování nadzvednout víčka z důvodu proplachování celého povrchu oka. Vyhledat lékařskou pomoc
http://profio­zon.cz/ozon-a-zdravi/
https://www.go­ogle.cz/?clien­t=opera#q=ozon+prvn%C3%­AD+pomoc

Další odpovědi
haluzakfest

Hele, a co otrava ozonem ve formě ozonem nasycené vody… těžko říct kolik toho ozonu jsem tam narval tahal jsem to vysavačem přes petflašku :D no neřešte co dělám, spíš by mě zajímalo co asi tak může způsobit když takovou vodu vypiju.. Je mi trochu divně, ale vyděsilo mě teď to pšiknutí a zakašlání, moc jsem toho nevypil jen tak půl deci, už jsem vypil teda silnější koktejly.. jen abych sebou náhodou nešvich a nebylo po mě… nemůže mě to snad nějak takhle sundat ne ? Taky by bylo dobré kdyby mi někdo co nejdřív odpověděl, ale né to že mam jít k doktorovi, já sem svůj doktor, žádné jiné doktory neznám. Teda pár lékařů v republice máme.. nemám tu čest se k nim ale dostat.. pak tu jsou jedni podobni doktorům, pokud k těmto lidem prodávajícím léky a ať už chtěně či ne, poskokům organizovaného zločinu.. tak jste větší blázni a kaskadéři, já bych si netrouf.. a to jsem už ledasčím přiotrávil, chloritanem, methylem, psylocibinem :D no je toho hodně :D jo ale nejhorší otrava ze všech co jsem kdy zažil a to jsem opravdu balancoval mezi životem a smrtí celé tři dny… KOFEIN vážení, to bylo peklo, dostal jsem do sebe, přes 3g čistého kofeinu.. mno to byla blbost, málem jsem to nepřežil celé jsem to proležel v lůžku v těžké roztěkanosti, oční víčka stříleli i se zavřenýma očima, nešlo spát, tlak absolutně žádný, ale jen končetiny, žádné žíly, cítěl jsem se že toto bude můj konec, nevěděl jsem co dělat převaloval jsem se v lužku, srdce přitom ale bilo jak splašené, po celou dobu jsem se neskutečně potil, až z podoby… zbělal jsem jak stěna, byl jsem malátný, a přišla další fáze, zvracení, a těžká nevolnost, šel jsem si lehnout a teĎ to začlo, nejdřív začly křeče a řeknu vám že jsem netušil za prvé jaké kvantum svalů je v těle… a za druhé že do každého můžete chytit křeč, ten večer jsem chytl křeč do všech min. 3× to byl doslova boj se křečí, chytala mě noha musel sem se hybat, ale jen tak abych to ustal, pak ruka, krk, břicho .. PRSTY !! Oční víčka ! Neskutečné !! všude prostě, na prdeli.. huba, ,,, to trvalo celou noc !! Do toho jsem ještě několikrát navštívil záchod a zvracel a dotoho ty křeče… nespal sem celou noc, přesto jsem ale nebyl další den unaveny, jen strhany ale pořád ta těžká roztěkanost, chtěl jsem všechno ale zároveň sem věděl že teď nemůžu nic a ještě mi de o život., Další den už to bylo lepší.. Přestaly křeče a už mi bylo jen šileně a přišlo další překvapení, místo křečí tiky… to trvalo celou noc a celý den taky ve všech svalech a když jsem se nadtím zamyslel… připadalo mi to jakoby na mě ďábel hrál jak na cimbál :D fakt jak prostě to bylo po celém těle střídavě nepravidelně tiky ve svalech.. 3 dny ten boj trval !! Ale sem tu, sice ještě týden jsem to rozdýchaval a asi měsíc tělo o té otravě vědělo.. ale už je vše dávno ok… Jediná horší otrava, byla z nikotinu, to je absolutně nesnisetelné, ale rychle to odeznívá a tak nějak si myslím že se to dá spíš přežít jak ten kofein možná proto že jsem kuřák, a právě kávu vůbec nepiju.. každopádně, ani pít nebudu a kopřivka mi naskakuje i z té reklamy na ten šampon s kofeinem :D strčte si ho víte kam ! :D nene.. žadny kofein.. no ale to bych nebyl já abych nezapomněl.. a hlavně abych si blbec nepřipomněl.. ale řekl bych dobrá zpráva, dopsal jsem tuto zprávu, a už se stav zlepšil, ten kašel byla jen reakce… Trošku cítím ledviny ale né tak jak říká medicína, zkrátka cítím že jsou zatížené, nadruhou stranu tato zkušenost už je pro mě druhým důležitým potvrzením že OZÓN je v malých dávkách tělu prospěšný, stejně jako MMS, je to prostě bezpečná dezinfekce… kterou tělo bezproblému snese i v poměrně vysokých dávkách MMS jsem se také otrávil a bylo to jeden ze těch nejhorších zážitků, ale prakticky po vysazení jsem byl do 24h ve stavu jako bych se vrátil do dětství, proběhl sice drastický detox, už jste někdy zvraceli, měli průjem, teklo vám z nosu, očí, uší .. zkrátka z každého otvoru na těle, teklo svinstvo, a to v jeden okamžik zároveň ? To byla tzv. záchodová balada :D vylezl jsem z něj o pár kilo lehčí, o pár kilo jedů a odpadního svinstva které mi nenápadně užíralo život, postupně pomalu nepostřehnutelně, poznal jsem to na druhý den.. já myslel že takové to dětské nadšení, radost, chuŤ do života, že to je ryze dětská záležitost… že ten pocit zažiji i ve 20ti tím mě MMS absolutně okouzlilo, je to ten nejrychlejší detox… ano nic příjemného,.. ale ten stav který mě k tomu dovedl nebyl o moc příjemnější… No uf tak jsem si oddych.. a můžem experimentovat dále… Přeci jen, virové nákazy jsou čím dál realnější téma.. neminím otálet, třeba takový ozon je jak zišťuji velmi praktickou věcí nejen ohledně zdraví, ale i ohledně hygieny, a oproti chloru.. líbí se mi na tom ta jednoduchost O3 a ta trojka sama o sobě.. :D no jen musím upozornit, né kvůli zákonu, ale kvůli vlastnímu svědomí ! Prosim vás ručím za to co tvrdím, né za to jak to kdo pochopí nebo s tím naloží, jsem přesvědčen tím že ozónem, MMSkem, koloidy, a podobnými experimenty si lze velmi jednoduše trvale poškodit zdraví.. proto říkám že dát na moje rady není na škodu pokud u toho člověk přemýšlí, nemůže si ublížit. Pokud je si někdo schopen vyčistit zuby koncentrovanou směsí chloritanu sodného a kyseliny citrinové 50% tak není mojí chybou že takový člověk se přizabije, je to stejné jako s drogama, není v žádném případě vinny NIKDY dealer, větší vinu má vždy ten co dealera drží při práci, KLIENT ,tzn.. nelze soudit někoho za to když někomu prodá fet a ten se sním pak zabije.. protože problém je vtom že tím jak nám tady intenzivně a nepromyšleně vyplachují mozky všelijakými psychologickými metodami, tak je vedlejším efektem, to si ti dementi neuvědomují nejen to že člověk neví co chce, a místo svého štěstí si zvolí nástroj zkázy… ono oni se dosmějí, dokradou a dosdírají nás a je už to velmi blízko, je velká šance že budeme primárním pachatelům všech konfliktů, problémů a nepříjemností které vás v životě potkali škrtat pyskem po betoně… před parlamentem, to neříkám proto že bych se snad já na to chystal, to né, já budu jen ukazovat běsnícímu davu prstem, a lépe si to vychutnám jak se na to budu dívat, jak ten dav to provádí.. budu dohlížet na to aby to nepřepískli, jelikož zítra je také den, a ta banda co nás od 89. roku sdírá, okrádá, vraždí, odpírá léčbu zkrátka dopouští se na nás těch nejhorších zločinů, nesmí být zavražděna, musí být buď do posledního dechu vytěžena, nebo týráná co nejhůř a conejdéle to jde, i za cenu obrovských výdajů, oběti a jejich rodiny na to mají plné právo… já jim odpustit mohu, mě tak moc neublížili, ikdyž to se může ještě změnit, můžou být rádi… mno nebudeme zacházet do detailu, jelikož na to se čeká, a nene :D znám pravidla vaší stupidně tupé hry, pokud neporušíte pravidla vy tak, zkrátka vím jak tuto hru hrát způsobem dostatečným ku spokojenosti… Jak se říká mezi davem slepců … tím se nechci nikoho dotknout a nikomu krom 200poslancům nedávám vinu. Těch 200 poslanců a vedení policie k tomu a kdoví kolik dalších chapadel tahle chobotnice má.. to mají zišťovat policajti, ti na to ale koule nemají tak místo toho buzerují slušné lidi a plní špinavou práci pro svou nadřízenou, mafii tedy vládu ČR.. Kurňa tak tenhle text dokazuje prospěšnost toho co jsem udělal sám o sobě.. Málo kdy dovedu příčinu všech problémů vysvětlit naráz.. Jsem naprosto přesvědčen že mám pravdu, potvrzuje se mi to každý den, každý den vidím jasné náznaky a každý den se mi potvrzuje to na co jsem už přišel před skoro 5 ti lety, a co od té doby šířím protože jaksik mě to nenechává klidným, ale né kvůli sebe, já se smrti nebojím, ani trochu jsem na ni zvědavý, vím totiž obecně přijímané pojetí smrti je sprostá lež která s použitím strachu je to největší manipulační technikou, díky tomuto běžíte vystrašení do spárů medicíny, do všech pastí a ještě ke všemu jste při tom ochotni po celý život otročit a přežívat… vím že se vám to asi nečte dobře, ale i já šel do toho najít a poznat pravdu s vědomím toho že může být i dost tvrdá a těžká na unesení, a taky že byla, tak těžká že mi naprosto změnila život a nutí mě psát tyto texty.. ikdyž to už je taky o něčem jiném. Takže o tom jindy, teď vám dobře radím, snažte se mě pochopit. Už jen to že z tohoto čemu teď věnuji čas, nevydělávám, nepropaguji žádný produkt, nemám z toho žádný materiální prospěch a dělám to ať tomu uvěříte nebo ne, pro vás a ani vás neznám, je to pro vaši pomoc, a vím že minimálně jednomu to pomůže, nikomu to nenutím, jen vás žádám : Prosím, nechte si pomoct. Mějte se a přeji hodně štěstí, brzo bude nedostatkovým zbožím ,)

jáára

Ozon je tři-kyslík, tak asi normální kyslík O2