Jaká je průměrná výplata prostitutky v ČR v roce 2018?

Nejlepší odpověď
Edison

Tyhle holčiny jaksi nemaj výplatu.

Další odpovědi
Kryšpín

Zhruba 15 minut třepotání 1 litr, 30 minut 1,5, 60 minut dva, eskort výjezd 60 minut 3, 120 minut 6, dva dny 28–35 čistého na ruku, stoupá velký počet studentek později z nich budou vážené dámy.
Záleží také, kolik dědoušků se na dámě za den třepotá a vysemení. Ale zhruba 100 táců měsíčně, ale nevím zda vydávají Etky.

terry

Výplata? Myslíš, že jsou legálně zaměstnané?

dubraro

1/ Prostitutky nemají výplatu, takováto forma legální a organizované prostituce u nás neexistuje. Platba zákazníka je jejich nezdaněný příjem. Samozřejmě mají i určité náklady, nájem prostor kde činnost provozují, pomůcky, péče o pracovní nástroj apod.
2/ Existuje velké množství forem prostituce. Od „podržím šéfovi abych dostala prémie“ až po luxusní společnice pro boháče. Od toho se odvíjí výše příjmu, od pár tisícovek po statisíce měsíčně.
3/ Velmi se liší také intenzita poskytování služeb. Jedna to dělá třeba jen jeden den v týdnu a vezme 2 – 3 zákazníky, jiná pracuje denně a obslouží jich až 10.
4/ Aktuálně nejběžnější cena veřejně nabízených služeb v tzv. privátech je v Praze 1500 Kč/hod za klasický sex (s kondomem), plus příplatky 300 – 1000 Kč za další služby – orál bez kondomu, anální sex apod. V menších městech o něco méně. Jiné organizační formy – eskort, noční klub, showpark – jsou dražší a přistupují navíc poplatky za vstupné, konzumaci nebo dopravu.

ivzez

0 Kč.
Prostitutky nechodí do zaměstnání.

zjentek

Akvizice děvčin se kumuluje v ohledu na gzicht, postavu a masivní vliv na jejich následné zisky má nakonec celkový „přístup k aktivitě“ jako takový. Rozdíly v ziscích děvčin bývají propastné (někdo má rád psy, jiný zase vdolky)!

V provozu/aktu se zpravidla nejedená o sanogenní aktivity, což s sebou také nese různé další přirážky (čepicu ne atd).

Nicméně, tajemno a jeho poznání láká nejednoho labužníka. Paradoxně. Přece široké obzory vlastního poznání lze otevřít také i levnějším jointem. Ale každému dle gusta, i když někdy drahý špás. Často také možnost licitace, čili průměr odměn těžko stanovitelný.

zjentek

Kryšpín, vidno, že lecos víš ;) ;D ;D

Edison

Kryšpíne, ale to jsou sazby, nikoli plat… Kdo ví, komu to odevzdávaj… 😉