jirka F

Jaká je pravděpodobnost že si daná osoba papírek přečte, když by byl vylepen ve vlaku jako prostý papír s textem?

Když vylepím papírek do vlaku,s cílem najít,neznámou slečnu.Na kterou myslím jaká je pravděpodobnost,že se mě poštěstí,aby si můj vzkaz pravé ona přečetla?

zdroj obrázku: pixabay

Nejlepší odpověď
Kepler

Velmi malá. Navíc pochybuju, že by reagovala.

Další odpovědi
Drap

12,5 %

Dochy

0,000125%

jirka F

Ano,ale k rozhovoru nedošlo,oba jsme byli velmi bojácný.Slečnu jsem šťastnou náhodou potkal dnes bohužel bydlí daleko.

Dochy

To nemusí být na překážku… pokud se potkáváte v tom vlaku tak to nebude tak hrozné…

zjentek

Jako naprosto zásadní bych v tuto chvíli shledával otázku: Jela někdy slečna tím vlakem?

jirka F

Takže je to zbytečné stejné by nereagovala.No nic nezbývá než doufat a věřit.

Michala11

Nevzdávejte se, šance je. Držím palce.

Dochy

Nevíme v jakém vlaku a jakou slečnu, kdy, atd… Nejjistější způsob je najít ji a oslovit.