Rokio

Jaká je podle vás šance, že po smrti skončím v pekle?

Opět mě prosím posuzujte podle mého chování na Odpovědi.cz a podle toho, co jsem tu napsal o sobě.

Myslíte si, že se budu vařit v kotli a čerti mě budou píchat vidlemi?

Odpovědi
aliendrone

Kde žiješ? Vážně si myslíž, že tě budou v PEKLE píchat čerti vidlemi? Kdepak panáčku, píchat tě budou Gábor s Dežem a určitě ne vidlemi. ;) :D :D

Roman71

Bible, kniha Kazatel 9. kapitola, verš 5: „Živí totiž vědí, že musejí zemřít,
mrtví však nevědí vůbec nic. Žádné odplaty se už nedočkají, i pouhá vzpomínka na ně zanikla.“

..a ta samá kapitola, verš 9 a 10:
„Užívej život se svou milovanou ženou po všechny marné dny svého života,
jenž ti byl darován pod sluncem. Všechny své marné dny si užij –
vždyť to je tvou odměnou, dokud žiješ, ve všem tom pachtění,
kterým se pachtíš pod sluncem. Čehokoli se chopí tvá ruka,
tomu se věnuj ze všech sil – vždyť míříš do hrobu, kde není co dělat,
kde chybí smysl, moudrost i vědění!“

Rokio, je tady nějaká zmínka o pekle?

hapiky

Ty to bereš jako šanci? V tom případě je to 50 na 50.

elkon

Přestaň už s těmi bláboly otravovat, to ti to není trapné?

Lgee

7,81617181% podle věřících agnostiků jsou šance však 64.81711273733­72771%. Ateisté přikládají šanci 0.00%

Drap

Z tvých příspěvků vyplývá, že jsi věřící, tak v tom případě počítej s peklem.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.