peterd108

Jaká je největší blbost, kterou jste v životě udělali?

Nejlepší odpověď
hapiky

Největší blbost je nebýt sám sebou.
Když děláš něco, co sám nechceš!

Další odpovědi
dubraro

Že jsem si nevzal holku, kterou jsem měl rád.

Edison

Byla jich spousta. Ale pořád se mohu dívat do zrcadla a mít aspoň jedno voko votevřený… Ale ta největší? Možná to, že jsem příliš akceptoval druhé. Hlavně holky, co jsem miloval. Jejich štěstí bylo pro mě přednější, než to moje… Ano.. to je blbost.

Doplnění: Vlastně mě víc štve co jsem v životě neudělal, než to, co jsem udělal.

Rokio

Jedna z mých velkých blbostí byla ta, že jsem se pravidelně nechával obětovávat ve škole při zkoušení a pak jsem se dozvěděl, že je to zlý skutek, a tím pádem jsem celou dobu škodil.

Mc Merkurion

… naučil jsem se kouřit …