dust8

Jaká je aktuální doba platnosti PCR testu?

Odpovědi
Dochy

Navěky.
Pokud ses dnes v 10:45 nechal otestovat, tak už navěky bude platit že v dustově vzorku z 29.11.2021 10:45 nebyly laboratorně prokázány známky viru Covid19.

Pokud tě bude zajímat, jak dlouho s tím potvrzením budeš moct chodit do hospody, tak to máš smůlu. Ani vteřinu.

Funna

72 hodin od odebrání vzorku…takže jestli mohou laboratoře vydat výsledek až do 48 hodin, tak v podstatě je jen jeden den…to jsou ty paradoxy dnešních nekoncepčních vládních „opatření“ .-)

Dochy

Funna: Nesmysl. Příp. musíš napsat k jakému konkrétnímu nařízení se to vztahuje. Pro vstup na kulturu to platívalo 3 dny, pak jeden den, teď už vůbec. To ale není o platnosti testu, ani to neříká nic o tom, jak dlouho po testu určitě nejsi infekční. Jde jen o politické rozhodnutí, částečně podepřené nějakou statistikou…