Avatar uživatele
ten který je

Jaká bude trestní sazba?

Staneme se kriminálníky?
http://www.no­vinky.cz/doma­ci/373066-zverejnovat-fotky-budov-treba-z-dovolene-ma-byt-trestne.html

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, pusinka50, Klaproth před 3192 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Pepa25

Ach jo, poté, co to proběhlo všemi médii, tak je to (zkomolené) i na Novinkách … Takže stručně:

  1. nic není schválené a pravděpodobně ani nebude – jde o poslanecký návrh v rámci Evropského parlamentu
  2. ve Francii, Belgii a Itálii podobná pravidla historicky platí a nevím o tom, že by byl někdo stíhán za zveřejnění fotky Atomia – počti si tady:

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Svoboda_pa­noramatu

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Klaproth

Mám pár fotek z Egypta. Nemáte prosím někdo e-mail nebo telefon na architekta Velké pyramidy? Nutně ho potřebuji požádat o souhlas se zveřejněním.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Už jimi jsme. Jen co vejde v platnost, tak pojedou po nás. Bude to něco podobného jako je OSA. To je v Europarlamentu strašná nuda, když vymýšlejí takové kraviny. Kdyby se raději zaobírali srovnáním platů u nás a v EU a zastavili přísun běženců! Bachorzi

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Awe

Jakmile jsem tenhle článek četl, tak sem čuměl jak idiot. Tohle je taková 3,14čovina že to není možné! A jakmile tohle vstoupí v platnost začínám fotit čistě budovy a sdílet online
Doplňuji:
Nenechám si srát nahlavu, a stejně ze mě nic nedostanou, já nic nemám :)

Upravil/a: Awe

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jáára

to je ale blbost, co?
Doplňuji:
seberou ti foťák, abys nemohl pokračovat v trestné činnosti .

Upravil/a: jáára

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

Je zřejmé, že se politici v Bruselu vyloženě kopou do zadku a nemají co lepšího na práci. Vymýšlet takové hovadiny, stejně to nikdy neprojde a lidi na to stejně budou kašlat… Navíc koho zajímá nějaký pinďa, který kreslí na papír plán budov.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
setapouch

Co je nepochopitelneho na komercnim vyuziti?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Že jsem tu tvou otázku vůbec četla:-(( Nálada okamžitě pod psa. Nejen jen z této novinky, ale z toho, co pořád EU vymýšlí za 3,14čoviny, místo aby řešila závažné věci.
Awe: odpusť mi, prosím, že jsem použila tvůj výraz, ale napadlo mě stejné slovo a nevěděla jsem, jak to slušně napsat. Skvělý výraz, vidím ho poprvé !:-))

Wikipedie přijde o desetitisíce fotek, facebook taky.....

Co kdyby ty blbečky už konečně vystřídal někdo, komu to myslí normálně selským rozumem? Našeho europoslance Pavla Svobodu (KDU-ČSL) bych vyhodila jako prvního. Co s bezpáteřním člověkem, který se bojí vzepřít ostatním?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Trestem bude useknutí článku prstu, který stiskl spoušť.
Doplňuji:
Zbytečná hysterie. Kolik z vás komerčně využívá své fotky?

Upravil/a: Emefej

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Awe

pusinka50:Nic se neděje, je to pro všechny :)

před 3191 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek