Petra09

Jaka barva oci se vam nejvic libi?

Nejlepší odpověď
GM

Zelená

Taková, jakou mám.

Další odpovědi
anonym

Modrá

docela jsem musel přemýšlet protože se mi líbí všechny barvy očí pokud jsou „jasné“. Ale pěkné modré oči jsou asi nej.. 😉

samicek333

Zelená

Škoda, že takové nemám. Vždy zelené oči závidím.

briketka10

černá

černoocí, nebo tmavo-hnědo ocí chlapi a moc 😁

quentos

tmave hneda

zzzzz

Zelená

Illines

tmave hneda

Takove mam ja.

WeeBear

Zelená

Pro zelené oči mám slabost celkově u všech.. Škoda jen, že ty moje zelenkavé oči už se mísí s modrou. Zelená je krásná. Každopádně jsou hezké i jiné barvy očí, ale tahle u mě asi vede. 🙂

Heřman

Modrá

Hlavně u dívek.

aramah

Modrá

Vrodině jsme všichni modrooký

pizlicka

Zelená

zelena,takovou mam ja.

poa.li

Zelená

anonym

tmave hneda

viking3

modro-zelena

lenka.seda

Modrá

Líbí se mi jasně modré oči a a sama takové mám… 🙂 I když zelené bych taky neodmítla…

quentos

ony existují černé oči?! měl jsem za to, že se to jen tak říká, pokud má někdo nápadně velké panenky…

aramah

Nebo modroocí?
aramah