Kukule

Jak změnit přezdívku bluetooth na samsung galaxy s 3 mini?

Nevím a nemůžu nikde najít jak změnit přezdívku bluetooth na mém novém mobilu.Poraďte mi prosím!! Jsem zoufaláá..a taková mini doplňující otázka:Můžu dát do mobilu s 8GB pamětí paměťovku s 4GB pamětí??
Předem moc a moc děkuji

Nejlepší odpověď
Bedy

Vezmu to odzadu – vnitřní paměť telefonu je nezávislá na paměťové kartě, i kdybyste tam dala paměťovku s 0,5GB, tak mobilu je to jedno.

Přejmenovat mobil můžete v nastavení bluetoothu – je to v nastavení, tam kde ho zapínáte. Tak tam by to mělo někde být.

Další odpovědi
www

Telefon sice neznám, ale běžně se to dělá Nastavení-Připojení-Název telefonu. Tam provedeš změnu.
Mělo by to být podobné, vyzkoušej.
Zkušenost
Doplňuji:
Na tu kartu jsem zapomněl. Nevadí, oněch 8GB je maximum, které telefon zvládne bez problémů.