Zvědavý

Jak můžu podle jména najít telefonní číslo toho člověka ?

Jde o moji bývalou učitelku dnes sem ji po dlouhé době zase viděl. Ona už neučí a já na ni nemám žádný kontakt. Dříve byli telefonní seznamy se jmény v každé budce. Chci zjistit jaké má číslo. Díky

Nejlepší odpověď
Drap

To ses měl zeptat. Oficiálně v žádném seznamu asi nenajdeš. Můžeš zkusit na sociálních sítích, legální cestou zjišťovat číslo dost dobře nejde. Možná bude mít číslo i bývalá škola, ovšem nevím, zda ti ho poskytne.

Další odpovědi
ivzez

Zkuste 1188, ale jestli už nemá pevnou linku, asi neuspějete.

Můžete zkusit nechat na sebe kontakt ve škole,
kde učila, a doufat, že se k ní dostane a ozve se.
(Ve škole Vám kontakt dát nesmějí.)

Gestas

Zkus, jestli nemá Facebook. Pokud jo, tak jí napiš. Pokud ne, tak zkus Google.