Tony_74

Jak změním jméno volajícího?

Dobrý den, prosím o radu kde mohu změnit nebo požádat o změnu jména volajícího? U mého telefonního čísla se zobrazuje jiné jméno volajícího. Děkuji.

Odpovědi
Nassin

Klikni na jméno v telefonním seznamu a opět klikni na „upravit kontakt“, kde změníš jméno volajícího nebo telefonní číslo a uložíš.

Alesh

Jestli to dobře chápu, tak ty voláš někomu, on tě nemá ve svém telefonním seznamu, ale nějaká u něj nainstalovaná služba zobrazuje to tvoje čísl jako, že je to ta a ta firma? Je to tak? Pokud ano, pak je potřeba zjistit, na které té službě je to číslo nastavené špatně a nechat ho tam upravit, aby se těm lidem zobrazovalo, to co má. Já např. na Samsungu mám https://www.hi­ya.com/, ale je otázkou, co mají oni, je potřeba to osondovat, no.

Arne1

Najít, kde na webu se vaše číslo vyskytuje ve spojení s tou firmou a na tom místě žádat o nápravu.

Mc Merkurion

… spojit se s operátorem …
… pravděpodobně se jedná o případ, kdy číslo mělo původně jiného majitele, a po zrušení a nějaké době bylo znovu přiděleno, ale ve starých seznamech, stránkách či jinde jej původní majitel nechal uvedené …
… tento popisovaný jev se mi stal, také si mne pletli s penzionem …

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Tony_74

Obávám se, že nemám přístup do telefonního seznamu lidí, kterým volám. Moje číslo se jim zobrazuje špatně. Jedná se o informace, které nevím kde se upravují.

Nassin

Jen tak, aby řeč nestála. Jak a kde si ukládáš v mobilu čísla?

Tony_74

Omlouvám se, ale asi si nerozumíme. Volám já někomu jinému a jemu se zobrazuje jméno firmy, která měla v pronájmu penzion, který jsme v roce 2018 s manželkou koupili. Bohužel se stále zobrazuje název firmy před námi.

elkon

Používáte původní telefon, nebo máte svůj. Vypadá to na uložené číslo v Google. Tam musíte název změnit, nebo používat nové tel číslo i s novým jménem.

Tony_74

Telefon i číslo je pouze moje a nikdy jsem jiný neměl. Chápal bych, že by se zobrazovalo číslo místa, kde jsme byli, ale ne číslo toho, kdo byl před námi zde. Takže číslo máme 12 let a mobil máme 3 roky.

Arne1

Hledejte přes Google nějaké informace o tom původním vlastníku toho čísla. Pokud to půjde tak sprdněte jeho, že uvádí číslo které už nemá. Ale asi už nebude komunikovatelný, tak se obraťte na toho kdo příslušný web spravuje.

Tony_74

Děkuji, hledám to již delší dobu, ale nějak nemohu najít. Číslo je původní naše, ale změna nastala se spojením s místem po koupi na nastěhování.