Mondeo

Jak zlikviduji auto bez technického průkazu, SPZ a čísla VIN? Jde mi jen o to se auta zbavit.

Jak zlikviduji auto bez tp spz a vin ?Jde mi jen o to se auta zbavit

Odpovědi
Drap

Pokud neni nikde evidováno, tak odstrojit a prodat do šrotu. Hodně firem si takový vrak i odveze.

cukrar

Prodáte ho někomu. Určitě se někdo najde.
Já minulý týden takto prodal Rapida 130

Futo

Ahoj pokud není v registru tak zavolat na vrakoviště a oni tě ho rádi zbaví a ještě něco zaplatí nebo inzeráty typu zbavíme vás vraku a pokud je v registru a ty jen nemáš značky a vin tak zajít na jakýkoliv registr udělat si výpis ze své karty udělat kopii velkého TP a auto zrušit z evidence na základě čestného prohlášení o likvidaci:)