palkia8

Jak zjistím předčíslí svého účtu?

Doplňuji:
když se registruji v casi.cz a vyplnuji platebni udaje tak tam je kolonka predcisli a cislo uctu, takze staci vyplnit jen cislo uctu ?

Nejlepší odpověď
anonym

A k čemu to potřebuješ??
Většina ´obyčejných´ bankovních účtů nemá předčíslí definováno, pro zadání do příkazu k úhradě (apod.) dané místo na formuláři prostě vynechej (jako jednoznačné určení bankovního účtu stačí jeho číslo a kód banky).
Doplňuji:
Ad Doplnění – ano, stačí vyplnit číslo účtu.

Další odpovědi
isteron

Nie všetky banky používajú predčíslie. A v systéme IBAN ti konvertor aj tak ukáže celé číslo.