fionka

jak získávám body na této stránce???písne mi někdo???

Nejlepší odpověď
Drap

Uplně dole na této stránce je modře napsáno Bodování uživatelů, tam se všechno dozvíš.

Další odpovědi
anonym

Jsi tu 1. den a už se zajímáš o body, aniž by sis přečetla základní podmínky, kodex a pravidla bodování?
Zapomnělas zřejmě, že registrací se zároveň zavazujež dodržovat pravidla.
Tak si je nejdříve přečti a teprve pak se vyptávej, pokud bys to nenašla na věčně se opakujících otázkách na těchto stránkách.

anonym

Fionko , ja jsem tady za hodnou ( ale jen tady a jenom jako ) … a Dr. Axl je muj snoubenec , skoromanzel a ten mi to tady vyrovnava … , tak se hned nepolejejte a zustante tady s nami.
A ja vam dala hvezdicku a za tu je ( myslim ) jeden bod.
P.S. Abych pravdu rekla , ja jsem se " tam dolu " , jak nas vsichni posilaji ( kodex , nebo co ) , jeste nikdy ani nepodivala. 🙂

  • iv-