Postmaster

Jakou zde položit otázku, která bude mít hodně odpovědí?

Konkurence je veliká a uspět je těžké, není ten, co by se zavděčil všem

Nejlepší odpověď
Drap

Jiná odpověď

Dobrou, zajímavou a určitě ne jako anketu.

Další odpovědi
annas

Jiná odpověď

Je umění klást otázky, . Přece Když otázku vložíte, musíte vědět, co se chcete dozvědět. Stejně jako se ptal inspektor Colombo.

Neměl byste klást otázky, které jste sám vložil na svém či jiném webu, sám si na na ně odpověděl a odpvědi vložíte sem formou otázky a jejího doplnění.

Pak se stane, že dostanete odpověď, kterou nechcete slyšet. Působí to jako o manipulace.

Otázky končí otazníkem, neměly by začínat slovem PROČ: Otázka už předpokládá , že znáte význam otázky.

df

Jiná odpověď

Někdo pokládá otázky, aby dostal odpověď, kterou hledá a nemůže ji jinde najít. Jiný zde nahání 10 tisíc bodů (což je typická honba za větrem). A někdo si chce jen pokecat, nebo se vykecat. Lidi mají různé chutě

zjentek

To je špatně položená otázka

JAKOU zde položit otázku, KTERÁ bude mít hodně odpovědí? No tywole tohle až uvidí quentos, tak jej máš na svědomí, jasný?

Jinak KDO JINÝ než právě Bhakta – Kouba by měl vědět lépe, že život vůbec není o tom JAKOU pokládá, ale KDO (!!!) pokládá!

paul1

Jiná odpověď

Kliknul jsem na to, ale nenapadla mne vůbec žádná odpověď. Takže tudy cesta nevede.

Rokio

Jiná odpověď

Takovou otázku, na kterou lze snadno odpovědět a čtenáře zajímá.

hapiky

Jiná odpověď

Poslouchej malé děti. Ti mají každou druhou otázku hodně dobrou!

Roman71

Vše je o nabídce a poptávce

Jak už tady bylo jednou řečeno, nechte se inspirovat malý mi dětmi. Je období, kdy se děti pokládají otázky, které jdou k jádru věci. Na přímou otázku dostane přímou odpověď, pokud ji rodič nebo dotázaný zná. Často dostane odpovědí víc než očekávalo a logicky přicházejí další otázky.

Nechte se inspirovat dětmi 😉

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

paul1

Nedávno jsem dal otázku na možnost využití listů křenu, odpověď byla jen jedna. Fakt je, že se o využití nebo konzervaci listů křenu skoro nic nepíše. Zkoušel jsem dávat do vyhledávačů různé otáky a nakonec jsem našel jeden web, kde se o tom píše, ale jen s nedokonalým překladem.
Tu je:
https://cs.crun­chcompass.com/ab-karysci-praduktay/173-shto-ytrymlivayuc-u-sabe-lisce-hrena-i-chym-yany-karysnyya-dlya-arganizma/
Takže něco z toho vyzkoušíme.