Avatar uživatele
krasimirov

Jak založit vlastní web-stránky

mám založenou stránku v PSpadu ale nevím jak to mam nahrát na server. Pokud byste mi mohli poradit pište na petrkrasimirov@seznam.cz a co je Proxy server. joa, mám dost otázek tak prosím pište na mail.Jinak už to mam všechno hotový stránky jsou úhledné.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Petra09 před 4452 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
štamgast

Tak já ti poradím: V žádným PSpadu to nedělej, založ si web na www.websnadno.cz, tam to všechno udělej a budeš mít hezký web.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
karbo

Asi bych souhlasil se ,,štamgastem".Já tedy preferuji webnode.cz,ale je to na stejném principu.Máš tam spoustu možností jak upravit vzhled stránek,HTML kódy,prostě vše a jednoduše.

Zdroj: webnode.cz

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damik

Nejdřív si musíš koupit hosting – low cost je Attivo.eu. Pak tam přehraješ web. Přes FTP.

Zdroj: www.attivo.eu/cz/web­hosting/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Polaskova44

Taky si myslím, že ve vašem případě by bylo lepší využít nějakou službu jako je například webnode. Já sama taky s webnode začínala. Teď už mám web na vlastní doméně, který mi běží na wordpressu. Zrovna nedávno jsem u něj řešila jak na něj dostat nějakou PPC reklamu. Zatím to vypadá tak, že o její správu se mi bude starat tento PPC freelancer: https://marek­pech.cz/

před 1539 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek