krasimirov

Jak založit vlastní web-stránky

mám založenou stránku v PSpadu ale nevím jak to mam nahrát na server. Pokud byste mi mohli poradit pište na petrkrasimirov@seznam.cz a co je Proxy server. joa, mám dost otázek tak prosím pište na mail.Jinak už to mam všechno hotový stránky jsou úhledné.

Nejlepší odpověď
štamgast

Tak já ti poradím: V žádným PSpadu to nedělej, založ si web na www.websnadno.cz, tam to všechno udělej a budeš mít hezký web.

Další odpovědi
karbo

Asi bych souhlasil se ,,štamgastem".Já tedy preferuji webnode.cz,ale je to na stejném principu.Máš tam spoustu možností jak upravit vzhled stránek,HTML kódy,prostě vše a jednoduše.

Zdroj: webnode.cz

Damik

Nejdřív si musíš koupit hosting – low cost je Attivo.eu. Pak tam přehraješ web. Přes FTP.

Zdroj: www.attivo.eu/cz/web­hosting/

Polaskova44

Taky si myslím, že ve vašem případě by bylo lepší využít nějakou službu jako je například webnode. Já sama taky s webnode začínala. Teď už mám web na vlastní doméně, který mi běží na wordpressu. Zrovna nedávno jsem u něj řešila jak na něj dostat nějakou PPC reklamu. Zatím to vypadá tak, že o její správu se mi bude starat tento PPC freelancer: https://marek­pech.cz/