Odpovedi18

Jak a kde si vytvořit svou stránku?

Chtěl bych vytvořit svou stránku na prodej věcí.. jak to probíhá? kde si můžu stránky vytvořit?
třeba si stránku vytvořím na webnode a když tam nebudu chtít mít to webnode a budu tam chtít mít třeba cz,eu doménu, tak to pujde? prostě jen název stránky a na konci cz,eu a samozřejmě, že si domenu zaplatím.. jde mi ted spíš o to, kde se ty stránky tvoří.. jestli mužu už tvořit s cz,eu doménou, kterou si zaplatím nebo ne..

Nejlepší odpověď
Klaproth

Tady http://www.hos­tingy.cz/ by sis snad mohl vybrat.

Další odpovědi
JáJsemKarel!

Myslím, že na webnode si doménu zaplatit můžeš.

ivzez

Ano, půjde to.

Ovšem před Webnode varuji → na mne stránky, které
by chtěly působit profesionálně, a které běží na některém
podobném systému, působí krajně nedůvěryhodně.