Avatar uživatele
LEONEK

Jaké web stránky mám zvolit ,které jsou zdarma,pokud bych si je chtěl vytvořit k tomu abych zvyditelnil ,že nabízím úkli

nevím totiž které web stránky jsou nejlepší a k tomu zcela zdarma,tak jestli mi někdo můžete prosím pomoci děkuji L.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4370 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
cukrar

takto za 5000Kč?
http://krasna­pokojska.jex.cz/

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michal Kole

Registraci na firemních katalogách, regionálních, oborových.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

dnes už nič nie je zadarmo.
aj za inzeráty musíte platiť.

registrovať sa do firemných katalógov, ako písal Michal Kole, požiadať obec o uverejnenie na svojich stránkach a pod., urobiť si sám stránky (alebo si ich nechať urobiť – za peniaze, ovšem) a registrovať ich o vyhľadávačoch.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Zadarmo jsou jen zápisy do různých firemních katalogů. Ohlas na ně je prakticky nulový, protože téměř všichni lidé hledají na internetu jen pomocí vyhledávačů.
Různé webhostingy zdarma pro inzerci nedoporučuju. Umísťují na stránky své reklamy, nezaručují spolehlivost a pro potenciálního zákazníka je nabídka na těchto stránkách nedůvěryhodná. Doporučuju udělat si vlastní stránky a zaplatit si webhosting s doménou třetí třídy. Při dobré optimalizaci je možné zadarmo se dostat na prvních deset stránek Seznamu. Webhosting se dá pořídit do 300 Kč/rok.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jmhad

já bych s tímto na web nešel.Takových firem je tam mnoho a člověk se hned tak neprobojuje do popředí zájmu. U téhle služby bych šel na cílenou reklamu,tedy přímo oslovit potencionální zákazníky ve svém okolí.Buď přímou předem ohlášenou návštěvou nebo letáčky,vizitkou a pod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lenenka

doporučila bych Vám http://www.web­node.cz/. Tvorba webu je snadná, rychlá, v základní variantě zdarma. Prostě ideální způsob jak vytvořit web.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek