Jak zaplatit za webové stránky.

Mám bezplatné webové stránky. Mylivepage je asi provozovatelem a teď mi nabídli placené služby, za které chtějí zaplatit kartou Visa. Mám oznámit, zda budu platit přes Pay Pal nebo přes 2Checkout. Nemám nejmenší tušení co to znamená.Cena je uvedena v US dolarech, které nemám a nevím jestli raději nemám stránky zrušit. Může mi někdo poradit?

Odpovědi
Makulka

TAK SI UDĚLEJ STRÁNKU NA WWW.WEBNODE.CZ TAM TO JE ZADARMO A MÁŠ HEZKÉ NOVÉ STRÁNKY JAKO JÁ
JDOU TAM UDĚLAT STRÁNKY OSOBNÍ , PŘÁTELSKÉ , ŠKOLNÍ A TDD. TAK ČAU

Zdroj: www.webnode.cz